Aby pozbyć się natychmiastowo bólu głowy oraz karku wystarczy zastosować jedną starą chińską sztuczkę. Wystarczy znaleźć jeden konkretny punkt na dłoni- ciężko w to uwierzyć, ale jednak to działa.

Bóle głowy, szyi czy ramion są wciąż uciążliwe i potrafią zepsuć nastrój każdemu człowiekowi. W tym artykule poznasz starą chińską metodę, która pomaga pozbyć się bólu z wymienionych wcześniej miejsc. Sztuczka ta zajmuje zaledwie chwilę czasu, a daje wyraźny efekt poprawy.

Opisywane poniżej metody są radami chińskiego mistrza Mu Yuchun, który jest ekspertem w tradycyjnej medycynie chińskiej oraz jest szanowanym nauczycielem tradycyjnych chińskich sztuk walki. Jego metody są skuteczne w walce z bólami głowy, szyi i ramion.

Według jego nauki na naszym ciele znajdują się punkty, które dzięki stymulacji i dotykowi wpływają różnie na nasze odczucia. Między innymi są to dyskomfortowe uciski czy bóle, ale i nie tylko – poprawna stymulacja wybranych punktów korzystnie wpływa na nasz organizm, wzmacnia go i poprawia działanie.

Według mistrza Mu Yuchun te punkty znajdują się na stopach, dłoniach czy uszach. W tym artykule podpowiemy i wymienimy punkty, dzięki którym wyeliminujesz problemy z bólami ramion, szyi i głowy.

Pierwszy punkt

W przypadku z bólami głowy, szyi czy ramion – pierwszy punkt znajduje się na dłoni między palcem wskazującym a kciukiem. Wystarczy masować przez kilka minut okrężnymi ruchami, nie naciskając zbyt mocno na masowane miejsce. Ból powinien minąć po paru chwilach, po stronie, po której był wykonywany masaż.

Drugi punkt

Kolejny punkt znajduje się na ramieniu, można go poznać poprzez dotyk – miejsce te jest bardzo wrażliwe na ból. Wystarczy masować to miejsce okrężnymi ruchami przez kilka minut, a ból powinien ustąpić. Masaż tego miejsca można wykonywać w każdym miejscu i przynosi szybką ulgę w bólu.

error: Treść zabezpieczona !!