Teściowa doradziła mi, jak wyczyścić toaletę bez chemii: Prosto i skutecznie. Szybko usuwa kamień i osady.

Toaleta jest miejscem, w którym niestety gromadzi się najwięcej kamienia oaz brudu. Jet tam mnóstwo miejsc, do których trudno dotrzeć, aby je dokładnie wyczyścić.

Na szczęście istnieje wspaniała metoda, aby się z tym uporać. Sposób jest bardzo łatwy, wystarczy wziąć małą buteleczkę bez zakrętki, zanurzyć jej szyjkę w wodzie i kilka razy ścisnąć buteleczkę.

Taką metodą zasysasz wodę z toalety. Następnie musisz gwałtownie unieść butelkę w górę i wylać wodę do zlewu. Trwa to około 15 minut. Jest to warunek konieczny, ponieważ w toalecie nie może być wody.

Gdy już całkowicie opróżnisz toaletę z wody, użyj sody oczyszczonej wsypując ja do środka toalety. Przy pomocy pędzelka nałóż sodę na całą powierzchnie uszli toalety od wewnątrz.

Odczekaj około 30 minut. Po tym czasie wlej do środka toalety ocet stołowy. Do toalety wlej wiadro wody i spłucz ją kilkakrotnie.

Aby po tych zabiegach pozbyć się nieprzyjemnych zapachów i niechcianych bakterii, we tubkę starej pasty do zębów (może być już nawet taka prawie pusta) i nałóż ją od krawędź toalety oraz do dozownika odświeżacza do Twojej toalety.

Dzięki temu toaleta pozostaje czysta na dłużej i pozostawia piękny zapach. Zapomnij o brudnej toalecie w Twoim domu.

error: Treść zabezpieczona !!