Rewolucja w modzie: Folia aluminiowa jako pełen strój, od stóp do głów.

Dla tych, którzy szukają sposobów na ulgę w bólu stawów, mamy dzisiaj nietypowy przewodnik.

W centrum uwagi znajduje się folia aluminiowa, którą można wykorzystać nie tylko w kuchni do przechowywania jedzenia czy pieczenia, ale również w celach zdrowotnych.

Składniki:

  • 4 łyżki oliwy z oliwek
  • 2 łyżki fusów z kawy lub kawy mielonej
  • 2 łyżeczki soli morskiej
  • folia aluminiowa

Instrukcje:

  1. Do miski wsyp fusy kawowe lub mieloną kawę.
  2. Dodaj do nich 2 łyżeczki soli morskiej i oliwę z oliwek, a następnie dokładnie wymieszaj.
  3. Teraz czas na folię aluminiową.

Nakładamy mieszankę na bolące miejsce, wykonując kilkuminutowy masaż. Potem owijamy bolący obszar, np. nogę lub rękę, folią aluminiową, dbając o jej dobre przyleganie. Pozostawiamy ją na jakiś czas, podczas którego można wykonywać codzienne czynności domowe. Po zakończeniu zmyj wszystko ciepłym prysznicem i umyj obszar mydłem.

Tę metodę warto wypróbować na bóle stawów, bez względu na to, czy są to kolana, łokcie, nadgarstki czy inne części ciała. Jej skuteczność może zaskoczyć.

Folia aluminiowa jest przydatna nie tylko przy bólach stawów, ale także w przypadku przeziębień. W takim wypadku zaleca się owinięcie nóg folią.

Porada na opuchnięte oczy: Jeśli budzisz się z opuchniętymi oczami, wypróbuj folię aluminiową. Pokrój dwa kawałki folii na kwadraty, które są co najmniej dwa razy większe od twoich oczu, a następnie włóż je do zamrażarki na co najmniej pół godziny. Po wyjęciu złóż je tak, aby pasowały do oczodołów i umieść na oczach na około 15 minut. Efekt może Cię zaskoczyć, zmniejszając opuchliznę i cienie pod oczami.

Łagodzenie bólu mięśni i stawów: Wiele osób cierpiących na bóle stawów pochwalają tę metodę. Po prostu umieść folię na bolącym obszarze, przykryj bandażem lub plastrem i pozostaw na cały dzień lub na noc przez 10 do 12 dni. Po przerwie tygodniowej do dwóch tygodni, powinieneś odczuć ulgę. W przypadku utrzymującego się bólu, terapię można powtórzyć.

Pierwsza pomoc przy oparzeniach: Folia aluminiowa jest również pomocna przy oparzeniach. Po zanurzeniu poparzonej części w zimnej wodzie i osuszeniu (używając sterylnej gazy w przypadku uszkodzeń skóry), nałóż cienką warstwę maści na oparzenie, a następnie owiń folią aluminiową do ustąpienia bólu.

error: Treść zabezpieczona !!