Pragniesz jędrnej pupy i szczupłych ud – Spróbuj codziennie ćwiczyć ten 15-minutowy trening, a będziesz mile zaskoczona wynikami.

Jeśli Twoim celem na najbliższą przyszłość jest wzmocnienie sylwetki, zrobienie czegoś dla jędrniejszego pośladka i szczuplejszych ud, to dobrze trafiłaś. W tym artykule znajdziesz skuteczne 15-minutowe ćwiczenie, które pozwoli Ci zbliżyć się do upragnionego celu. Rezultaty mile zaskoczą Cię regularnymi ćwiczeniami i modyfikacją diety!

Wierzymy, że spodoba ci się to ćwiczenie zgodnie z kanałem YouTube Mary Braun i pomoże ci wzmocnić obszary problemowe. Na początek nie zapomnij o małej rozgrzewce, która jest częścią szkolenia.

Przysiady

Stań z szeroko rozstawionymi biodrami, lekko rozstawionymi nogami i wyciągniętymi plecami. Ściągnij pośladki do pięt, trzymając kolana za palcami. Powtarzaj przez 30 sekund.

Przysiad  do tyłu ze skrzyżowanymi nogami

Pociągnij jedną nogę do tyłu, krzyżując ją przez przednią nogę i naprzemiennie nogi przez 30 sekund.

Przysiad z wykopem w bok

Postępuj zgodnie z procedurą dla klasycznych przysiadów. Jednak po powrocie do pozycji wyjściowej unieś jedną stopę w bok , aby stopy były pod kątem 90 stopni. Powtarzaj dla każdej nogi przez 30 sekund.

Przysiad z wykopem do przodu

Rzuć się do tyłu. Następnie pociągnij kolano do przodu i podciągnij je jak najwyżej.

Powolny przysiad

Procedura jest podobna do klasycznego przysiadu, ale nogi są rozstawione. Spróbuj przykucnąć i spróbuj zwolnić.

Unoszenie nogi

Połóż się na czworakach, tak aby dłonie spoczywały na ziemi pod ramionami, kolana były pod kątem 90 stopni, a jedna noga została odciągnięta siłą. Powtarzaj przez 30 sekund, najpierw na jednej nodze, a potem na drugiej.

Powodzenia!

error: Treść zabezpieczona !!