Działają za każdym razem – Sprawdzone metody na ból.

Dzięki tej metodzie babci pozbędziesz się wszelkich problemów ze zdrowiem i stawami.

Bardzo często kupujemy owoce i warzywa z Azji, Afryki, czy Ameryki, a nie doceniamy naszych polskich specjałów, które są bardzo przydatne i łatwiej dostępne.

Często pomijana jest kapusta, która posiada bardzo wiele cenny witamin i minerałów. Zwalcza wiele chorób i dolegliwości. Mówi się, że jej liście świetnie działają na stawy, których ból nie pozwala na codzienne funkcjonowanie. Przeciwnicy medycyny tradycyjnej, nie do końca się z tym zgadzają. Jednak dzięki temu artykułowi dowiesz się co można zrobić z kapusty. Sam się przekonaj, że posiada ona fantastyczne właściwości.

Dlaczego kapusta?

Bogata jest w kwas foliowy, askorbinowy i pantotenowy. Wpływają one na zmiejszenie stanu zapalnego w organizmie. Według zaleceń medycyny tradycyjnej, okłady z kapusty powinno się rozbić codziennie lub co drugą noc w miesiącu.

Poza łagodzeniem stanu zapalnego wpływa na wzmocnienie stawów oraz dezynfekuje chorobowe miejsce. Włączając kapustę do swojej codziennej diety z pewnością szybciej wrócisz do zdrowia. Dodatkowo ważne jest, aby włączyć ją do użyty wewnętrznego jak i zewnętrznego.

Z pewnością pomoże to uniknąć wielu chorób, a i proces zdrowienia będzie trwał zdecydowanie krócej. Istotne jest, to że kapusta jest łatwo dostępna i kosztuje niewiele. W przeciwieństwie do niektórych drogich maści, czy leków. Jej działanie jest również bardzo szybkie.

Poznaj 3 sposoby na zniwelowanie bólu stawów.

1. Przygotuj kilka liści i dokładnie je umyj. Następnie podgrzej je w mikrofalówce, a po wyciągnięciu rozprowadź na nich warstwę miodu. Tak przygotowane liście kapusty nanieś na chore miejsce. Na to nałóż kompres, a później całość zabezpiecz bandażem lub szalikiem. Możesz powtarzać to każdą noc.

2. Połącz ze sobą musztardę, miód i olejek kamforowy. Dokładnie połącz ze sobą składniki, a następnie nałóż je na liść kapusty i odczekaj 4 godziny.

3. Wymieszaj łyżkę miodu z 2 tabletkami aspiryny. Nałóż powstałą masę na chore miejsce i przykryj lisciem kapusty. Następnie całość zawiń.

Taki sposób leczenia jest bardzo łatwy i przyjemny. Jeśli maść jest nie skuteczna, zaleca sie również spożywanie kapusty. Pamiętaj, codzienne robienie okładów pomoże Ci sie pozbyć bólu i wrócić do prawidłowego funkcjonowania. Korzystaj z kapusty tak często jak to możliwe.

error: Treść zabezpieczona !!