Dla kobiet w każdym wieku: lifting, który odkrywa prawdziwe efekty w 10 sekund dziennie.

To fascynujące, jak kobiety w dążeniu do podniesienia pośladków, wzmocnienia klatki piersiowej oraz nóg, spędzają całe dni na siłowni, zwłaszcza przed letnim sezonem plażowym, jednak trening mięśni twarzy często pomijamy.

Zaskakująca prostota i efektywność domowego liftingu twarzy Mamady Yoshiko jest godna uwagi. Pomimo że autorka ma 45 lat, dzięki swojej metodzie wygląda jak młoda kobieta.

Te ćwiczenia są równie skuteczne jak kosztowne zabiegi kosmetyczne. Na przykład, „Podnoszenie skroni” redukuje nasilone fałdy nosowo-wargowe i likwiduje podwójny podbródek. Są one idealne zarówno dla tych, którzy pragną zapobiegać pojawianiu się zmarszczek, jak i dla tych, którzy już zmagają się ze zmianami starzeniowymi.

Mamada Yoshiko, japoński ekspert i twórca wielu technik na Facebooku, oferuje metody walki ze starzeniem się skóry bez konieczności operacji czy drogich zabiegów. Wystarczy kilka minut codziennie i pragnienie bycia piękniejszą.

Ćwiczenie „Podnoszenie skroni” angażuje wiele mięśni, ale kluczowy jest mięsień skroniowy, który ma duży wpływ na obwisłą górną część twarzy.

ĆWICZENIE „PODNOSZENIE SKRONI”:

  1. Stanąć przed lustrem. Umieścić prawą rękę po lewej stronie skroni, obejmując palcami zewnętrzny kącik oka i brwi. Delikatnie pociągnąć skórę w górę, nie przechylając głowy do przodu.
  2. W tej pozycji, powoli przechylić głowę w prawo, rozciągając szyję, trzymając ramiona nieruchomo.
  3. Wciąż w tej samej pozycji, wyciągnąć język w kierunku pochylenia głowy, wydychając powietrze z dźwiękiem „ha” i oddychając przez nos. Wykonać 4-5 takich cykli oddechowych.
  4. Wrócić język do ust, zrelaksować mięśnie i powrócić do pozycji początkowej. Powtórzyć ćwiczenie z drugiej strony głowy.

Regularne wykonywanie tej prostej techniki Mamady Yoshiko może przynieść zaskakujące efekty dla kobiet w każdym wieku, wygładzając skórę, redukując zmarszczki i napiętą skórę na czole. Dlaczego więc nie spróbować?

error: Treść zabezpieczona !!