Polecam ten cud 2 z składników każdemu, kto chce schudnąć i źle się czuje – Pożegnaj zmęczenie.

Ta domowa kuracja jest pełna przeciwutleniaczy, witamin i składników odżywczych, które mogą poprawić trawienie i wyeliminować prawie wszystkie niepotrzebne pozostałości z naszego organizmu.

Pomaga szybko i skutecznie, a składa się wyłącznie z naturalnych składników. Jest bardzo skuteczny w walce z zaparciami, a nawet z dodatkowymi kilogramami. 

Bardzo ważne jest przestrzeganie schematu jego spożywania i picie dużej ilości wody oraz niesłodzonych napojów podczas kuracji. Twoje ciało musi być nawodnione, aby mogło być dobrze oczyszczone. Do jej przygotowania potrzebny jest jeden główny składnik – nasiona lnu. 

Siemię lniane znane jest ze swojej regeneracyjnej funkcji dla flory jelitowej, dlatego jest uważane za jeden z najlepszych składników do detoksykacji jelita grubego. Zawiera dużą ilość błonnika w połączeniu z innymi ważnymi substancjami alkalicznymi, które skutecznie pomagają pozbyć się toksyn z jelita grubego, które się w nim gromadzą.

Ma zdolność szybkiego i skutecznego oczyszczania jelit, poprawiając w ten sposób ich perystaltykę i sprzyjając szybkiemu wydalaniu nagromadzonych odpadów.

Potrzebujesz:

  • 1 łyżka nasion lnu
  • sok z 1/2 cytryny
  • 1 szklanka wody

Przygotowanie:

Wlej wodę do garnka i zagotuj. Następnie przelej do pojemnika, dodaj siemię lniane i odstaw na 10 minut. Kolejno przelej len przez sito i przecedź do filiżanki. Na koniec dodaj sok z cytryny.

Dawkowanie: dwa razy dziennie, pół godziny przed śniadaniem i pół godziny przed obiadem. Po kilku dniach poczujesz znaczną poprawę, a Twój brzuch będzie bardziej płaski!

error: Treść zabezpieczona !!