Osiągaj szybkie efekty na brzuchu i talii – Wystarczy 15 minut dziennie i te 4 ćwiczenia.

Marzenie o szczupłej figurze to coś, o czym większość pań myśli. Wiele z nich dąży do osiągnięcia idealnej talii osy i płaskiego brzucha.

Aby to osiągnąć, nie musisz od razu zapisywać się na siłownię. W domowym zaciszu, zaledwie 15 minut dziennie, możesz wykonywać proste ćwiczenia. Osiągniesz swój cel, jeśli będziesz konsekwentna i regularna. Wprowadź do swojego życia zdrową dietę i zobaczysz, jak szybko zaczniesz podziwiać swoje ciało 🙂

Pamiętaj, że regularność to klucz do sukcesu!

Przez 30 dni codziennie poświęć 15 minut na ten zestaw ćwiczeń. Zacznij od unoszenia nóg – muszą być napięte aż do końcówek, podobnie jak mięśnie brzucha i talii. Ramiona, głowa i plecy powinny przylegać do podłogi.

Unieś nogi, jak pokazano na obrazku, i wytrzymaj w tej pozycji przez 2-3 sekundy. Następnie przechyl nogi na lewą stronę, utrzymując pozycję. Później skieruj je na prawą stronę. Wykonaj trzy serie.

Rozciąganie jest niezwykle istotne! Usiądź z wyprostowanymi nogami na macie, nogi nieco szerzej niż ramiona. Zacznij od obracania ramion o 90 stopni, a potem spróbuj dotknąć lewą dłonią prawej stopy. Powtórz 30 razy na każdą stronę. Pamiętaj, po ćwiczeniu wyprostuj plecy!

Do kolejnego ćwiczenia potrzebujesz obciążenia. Trzymając hantel przed sobą, usiądź na podłodze z ugiętymi kolanami i wyprostowanymi plecami. Przechyl się do tyłu, wyciągając ramiona do przodu. Następnie wykonaj obrót w lewo, jak najdalej potrafisz, a potem w prawo. Powtórz 30 razy. Pamiętaj o napięciu mięśni.

Teraz ćwiczenie idealne na boczki! Usiądź na boku, unieś biodra i policz do 8-10, wyrzucając wolne ramię do góry, jak na obrazku. Powtórz 15 razy na każdą stronę.

To ćwiczenie może wydawać się trudne! Połóż się na brzuchu i unieś zarówno ręce, jak i nogi. Delikatnie podnieś głowę. Wykonaj dwie serie po 10 razy, każdy raz oznacza utrzymanie pozycji przez 20 sekund.

Zauważysz, że wystarczy 15 minut dziennie, aby po miesiącu zobaczyć wspaniałe rezultaty!

error: Treść zabezpieczona !!