Pij przez 7 dni wodę po ogórkach kiszonych, a organizm Ci podziękuje. Nie warto jej wylewać

Wylewasz wodę z ogórków, po ich spożyciu? Nawet nie wiesz, jak popełniasz błąd!

Woda ta nie tylko nadaje się do picia, ale również przynosi nieprawdopodobne korzyści dla organizmu! Poza tym, że jest zdrowa wspomaga odchudzanie!

Dlaczego warto ją spożywać?

Nie zawiera ona w swoim składzie ani cukru ani tłuszczu. Piją ją nawet sportowcy. Spożywanie regularnie wody z ogórków przynosi znakomite efekty, takie jak utrata zbędnych kilogramów.

Woda ta zawiera witaminy, takie jak A, C oraz E. Jest również bogatym źródłem przeciwutleniaczy, które powodują starzenie.

Wpływa więc pozytywnie na procesy starzenia, opóźniając je. W wodzie z ogórków obecne są żywe kultury bakterii, jest to bowiem napój fermentowany. Ze względu na to przyczynia się do prawidłowej pracy jelit oraz żołądka i całego układu pokarmowego.

Ocet, obecny w wodzie wspomaga w walce z nieświeżym zapachem, wydobywającym się z ust, jest to więc idealny napój dla osób cierpiących na halitozę.

Warto wiedzieć, ze napój ten jest zalecany do picia dla chorych na cukrzycę typu drugiego. Poza tym świetnie nawadnia organizm, sprawdzi się więc idealnie podczas wysiłku fizycznego, gdy nie posiadasz akurat w zasięgu ręki żadnego napoju izotonicznego.

Jest lepszą dla niego alternatywą, ponieważ jest w pełni naturalny i nie zawiera zbędnej chemii. Dostarczy Ci niezbędnych witamin, dzięki czemu będziesz zdrowszy.

Eksperymenty ludzi z internetu pokazują, że niebywałe efekty można osiągnąć już po siedmiu dniach spożywania napoju. Pewna blogerka piła go przez tydzień, codziennie po jednym kieliszku i pięknie schudła!

Twierdzi ona, iż ciężko było jej się przełamać za pierwszym razem, gdy sięgnęła po wodę z ogórków, ale na prawdę warto to zrobić.

error: Treść zabezpieczona !!