Naszymi przewodnikami w świecie duchowym są oczywiście anioły. Poznaj liczne sygnały, które nam wysyłają

Anioły są istotami duchowymi, naszymi przewodnikami. Emitują fale na częstotliwościach niedostępnych dla nas, jednak ich wsparcie jest odczuwane przez każdego – komunikacja odbywa się poprzez znaki oraz sny.

O obecności wśród nas aniołów świadczą liczne znaki. Nie każdy z nich jest jednak łatwy do rozpoznania. Początkowo mogą wydawać się przypadkowe i mało znaczące. Z czasem jednak ich nasilenie rośnie, podobnie jak częstotliwość.

Anioły dają nam znaki, przypominające nam – w sposób symboliczny – o ich wsparciu oraz miłości. Łatwiej dostrzec je, kiedy samemu zada się pytanie lub poprosi anioły o pomoc. Oczywiście może się zdarzyć, że anioł z własnej inicjatywy postanowi przypomnieć Ci, że nie jesteś ze swoimi problemami sam.

Oznaki, świadczące o tym, że Anioł Stróż próbuje nawiązać z Tobą kontakt

Pióro

Pióro, znalezione na drodze, może świadczyć o obecności Twojego anielskiego opiekuna. W ten sposób przypomina on o sobie, swojej miłości i wsparciu. Jeżeli doświadczyłeś takiej sytuacji – ciesz się, ponieważ towarzyszy Ci anielska moc.

Chmury

Chmura, przypominająca kształtem anioła, oznacza, że jest on blisko i pragnie, abyś dostrzegł jego obecność.

Perfumy

Piękny, słodki zapach, którego źródła nie jesteś w stanie zidentyfikować, oznacza, że Twój anioł jest naprawdę blisko Ciebie.

Dzieci oraz zwierzęta

W obecności anioła dzieci oraz zwierzęta zachowują się swobodnie. Jeżeli więc dostrzegasz dziecko, patrzące w górę i uśmiechające się do sufitu lub też spoglądające uważnie na coś, czego nie potrafisz dostrzec – może świadczyć to o bliskości Twojego Anioła Stróżą.

Muzyka

Anielski śpiew lub piękne dźwięki, których źródła nie jesteś w stanie zidentyfikować, mogą być znakami bliskości, wysyłanymi przez Twojego Anioła Stróża.

Monety

Jeżeli często znajdujesz drobne monety – może być to znak, że Twój anioł otacza Cię opieka i wsparciem.

Błyski światła

Jeżeli zaczynasz zauważać błyski światła, kule świetlne lub inne, podobne zjawiska, oznacza to, że Twój Anioł Stróż jest naprawdę blisko. Odpręż się więc i poddaj jego działaniu, uzdrawiającemu Twojego ducha oraz ciało.

error: Treść zabezpieczona !!