Znaki zodiaku spod których kobiety uważane przez mężczyzn za najpiękniejsze i wywierające na nich największe wrażenie.

Czy uroda i  piękno mogą mieć coś wspólnego ze znakiem zodiaku? Okazuje się, że tak. Największe wrażenie na mężczyznach robią kobiety spod znaków: Bliźniąt, Byka, Wagi, Panny, i Wodnika.

Czy te znaki zodiaku faktycznie są najpiękniejsze? A może to właśnie mężczyźni nie potrafią się im oprzeć i tylko tak im się wydaje? Sprawdź, czy twój znak zodiaku również wzbudza zachwyt u płci przeciwnej. Może właśnie tak jest, ale jeszcze o tym nie wiesz?

Mówią, że wygląd zewnętrzny nie jest najważniejszy. Liczy się tylko wnętrze. To z pewnością prawda, jednak przy pierwszym spotkaniu decydującą rolę odgrywa właśnie wygląd. Na nim opiera się pierwsze wrażenie. Nie jesteśmy w stanie wtedy ocenić wnętrza ani charakteru  drugiej osoby.

Oceniając płeć przeciwną z reguły zwraca się na początku uwagę na sylwetkę, fryzurę, estetykę. Zdecydowanie wpływa to na sposób postrzegania drugiej osoby. Zwłaszcza na początku znajomości i zwłaszcza płci przeciwnej.

Kto jest dla nas atrakcyjny?

Można powiedzieć, że jest to kwestią gustu. Ale w odbiorze konkretnej osoby mogą być pomocne geny, zabiegi kosmetyczne i odpowiednia dieta. Nie wszystkim te zabiegi są potrzebne. Szczęściarze urodzili się piękni i nie mają potrzeby inwestowania wysiłku i pieniędzy w swój wygląd.

Jednak kto do nich należy? Według miesięcznika dla kobiet poświęconego modzie „Cosmopolitan” szczególnie atrakcyjne dla mężczyzn wydają się kobiety urodzone w konkretnych znakach zodiaku. Jak to możliwe?

Jaki wpływ na atrakcyjność ma data urodzenia?

Teoretycznie dzień urodzenia nie powinien mieć żadnego wpływu na nasz wygląd fizyczny i atrakcyjność. Przecież decydują o tym geny przekazane nam przez rodziców i dziadków. A jednak znak zodiaku może decydować o tym, czy płeć przeciwna zwróci na nas uwagę.

Największy wpływ ma na to data urodzenia. Zwolenników teorii, że atrakcyjność człowieka jest zapisana w gwiazdach już w momencie jego przyjścia na świat nie brakuje. Kim są ci szczęściarze? Jeśli urodziłaś się w znaku byka, bliźniąt, panny, wagi lub wodnika jesteś jedną z nich.

Pani Byk

Posiadasz uniwersalna urodę, poczucie estetyki i  świadomość własnej wartości. Związana z tym pewność siebie może być postrzegana jako zarozumiałość lub narcyzm. Nawet korzystny wygląd jest dla Ciebie motywacją do regularnych ćwiczeń i dbania o własną formę. Pozwala to stale cieszyć się dobrą formą. Potwierdza to Twoje odbicie w lustrze. Potrafisz być przy tym cierpliwa i kreatywna.

Pani spod znaku Bliźniąt

Być może na pierwszy rzut oka nie jesteś postrzegana jako wzór urody. Posiadasz jednak niezwykłe wyczucie stylu, które sprawia, że płeć przeciwna nie pozostaje obojętna na Twój urok osobisty. Wyróżniasz się oryginalnymi stylizacjami, niezwykłą osobowością i charakterem. Jesteś kreatywna nie tylko w doborze strojów. Potrafisz być pomysłowa w każdej dziedzinie. To sprawia, że mężczyźni często zwracają na Ciebie uwagę.

Panna

Jak na pannę przystało – kojarzysz się raczej z beztroską dziewczyną, niż poważną kobietą. Oczywiście ma to ogromny urok, który nie pozostaje bez wpływu na płeć przeciwną. Wydajesz się subtelna, niewinna i spontaniczna. Zdecydowanie odejmuje Ci to lat. Mężczyźni obdarzają Cię niezliczonymi komplementami. Przy tym jesteś kochająca, miła i pomocna.

Pani Waga

Posiadasz niezwykłą zdolność do przemian z uroczej dziewczynki w elegancką, pewną siebie kobietę. I odwrotnie. Wśród przedstawicieli przeciwnej płci wzbudza to niezwykłe zaintrygowanie. Świadomość własnej atrakcyjności pozwala Ci na wybór odpowiedniej roli i oczarowanie mężczyzny, na którym pragniesz zrobić wrażenie. Towarzyszy temu Twoje niebanalne poczucie humoru.

Pani Wodnik

Łączysz w sobie niezwykłą osobowość z nieprzeciętną urodą. Nie jesteś przy tym egoistką. Jeśli urodziłaś się w znaku wodnika – masz prawdziwe szczęście. Mężczyźni wręcz  Cię uwielbiają. Mimo to komplementy potrafią  wprawić Cię w  zdziwienie i zakłopotanie.  Jest to z kolei odbierane jako bardzo urocze.

Co z pozostałymi znakami zodiaku?

Oczywiście wszystko to jest tylko teorią. Jednak może mieć ogromny wpływ na nasze poczucie własnej wartości, sposób postrzegania siebie oraz pewność siebie. A to zdecydowanie pomaga w kontaktach z płcią przeciwną.

error: Treść zabezpieczona !!