Zodiakalny skorpion – ta charakterystyka zaskakuje. Poznaj o nim całą prawdę

Najważniejsze, z czego powinniśmy zdawać sobie sprawę to fakt, że skorpion ma niezwykle tajemniczą osobowość.

Nie jest to oczywiście wszystko! Czytaj dalej, by sprawdzić, czego możemy spodziewać się po Zodiakalnym Skorpionie.

Skorpiony pod domeną jesienną (23.10 – 21.11) na pierwszy rzut oka mogą wydawać się niedostępne i pełne zagadek. Jest to jednak wrażenie błędne, które jak się okazuje, wynika ze złej i zbyt szybkiej interpretacji.

W pierwszym momencie będąc w towarzystwie Skorpiona, możemy odnieść wrażenie, że jest on dla nas niedostępny.

Osoby urodzone pod tym znakiem są pełne sprzeczności, niedziwne, że w jednej chwili potrafią zmienić swoje podejście względem innych. Tutaj dużo do powiedzenia ma gra pozorów.

Skorpiony dużą wagę pokładają na szczerości. Właśnie ten aspekt sprawia, że lwia część ludzi interpretuje to jako zwykłe grubiaństwo. Bo jak odebrać osobę, która komentuje nasz ubiór czy ogólnie wygląd w sposób niepieszczotliwy?

Okazuje się jednak, że zodiakalnym skorpionom zależy na relacjach szczerych. Zwykle ich uwagi nie są złośliwe i nie posiadają ukrytych podtekstów.

Skorpiony nie lubią źle się prezentować. Nie lubią również, gdy inni prezentują się byle jak.

Faktem jest, że Skorpiony potrafią szczerze coś lub kogoś skomentować. Nie każdemu to może przypaść do gustu, ponieważ nie każdy dysponuje odpowiednim dystansem.

Jest jednak w Skorpionach pewna cecha, którą potrafią przełożyć na swoją korzyść. Takie osoby łagodzą sytuację, na przykład hojnie innych obdarowując – i co zaskakujące, zwykle perfekcyjnie trafiając z prezentem.

Czy Skorpion nadaje się na towarzysza życia?

Ze wszystkich znaków zodiaku to właśnie Skorpion potrafi oddać całe swoje serce drugiej osobie. Nie ma u niego niczego pomiędzy. Albo kocha całym sercem, albo nienawidzi tak bardzo, jak to tylko możliwe.

Charakter u Skorpionów może i nie należy do prostych, ponieważ cechuje go zazdrość i niechętnie mówi o swoich uczuciach, jednak w głębi ducha potrafi być bardzo romantyczny. Zależy mu na związku o stabilnych fundamentach, składającym się z wierności i oddania.

Osoby, które planują Skorpiona oszukać, będąc z nim w związku, mogą się lekko rozczarować. Niezależnie czy się zakochał, jego percepcja nadal jest ostra jak brzytwa. Oszukanie go — szczególnie w kwestiach uczuciowych jest niemalże niemożliwe. Musimy wiedzieć, że złe intencje potrafi odczytać bezbłędnie. Jest to akurat zaleta, którą dobrze posiadać, ponieważ nierzadko bywa przydatna w życiu.

Osoby spod tego znaku są niesamowicie ambitne.

Ciężka praca i wytrwałość to kolejne mocne cechy Skorpionów. Podążając raz obraną drogą, zrobią wszystko by swój cel osiągnąć. Wiele osób urodzonych pod tym znakiem to wielcy artyści czy biznesmeni.

Dobrym na to przykładem może być Julia Roberts, Pablo Picasso czy Bill Gates, znany wszystkim ze swoich systemów operacyjnych. 

Skorpiony swoje decyzje powierzają intuicji.

Podobnie jak w przypadku swojej przenikliwości, w decyzjach życiowych wielką rolę odgrywa u nich również intuicja. Nigdy ich nie zawodzi i przeważnie jedynie zyskują, właśnie się nią sugerując.

Potrafią wykorzystać tę cechę na własną korzyść. Niektórzy uznają to za wadę, inni za zaletę — Skorpiony nie lubią przechwalać się swoimi zarobkami.

Nieważne ile by posiadali pieniędzy, jest to dla nich temat drażliwy. I może zodiak ten rozrzutny nie jest, lubi od czasu do czasu sprawić sobie za ich sprawą małą przyjemność.

Skorpion świetnie radzi sobie w ekstremalnych warunkach.

Nawet w krytycznych sytuacjach potrafi spokojnie podejść do sprawy. Na ogół wyłączony jest na niepowodzenia, przez co w totalnie niekorzystnych sytuacjach potrafi z niczego wyczarować ognisko.

Życiowe porażki, które na ogół zniszczyłyby nie jedną osobę, Skorpiona jedynie uszczypną. Potrafi wynieść z nich lekcje i swój życiowy dramat obrócić na własną korzyść, wychodząc lekko z kłopotów.

Skorpiony są empatyczne.

Podczas rozmów kierują swoją uwagę w kierunku innych tak mocno, że nie raz uchodzą za rozmówców doskonałych. Jeśli pewną część cech, jakie posiadają Skorpiony, zestawimy obok siebie, otrzymamy świetnego psychologa czy sędziego.

I nawet gdyby sędzia spod znaku Skorpiona miał sądzić kogoś, do kogo pałałby nienawiścią — sąd będzie sprawiedliwy.

error: Treść zabezpieczona !!